Mgr. Radka Jarušková

Kvalitní weby pro smysluplné, užitečné projekty

O mně

Znalosti a dovednosti

HTML5, CSS3, JavaScript
PHP (včetně OOP)
Nette Framework
jazyk SQL a relační databáze MySQL
redakční systém Wordpress

Specializuji se na programování a kódování stránek. Pro komplexnější zakázky se mohu domluvit na spolupráci s dalšími odborníky, např. s webdesignerem.

Má vize

Vytvářet kvalitní webové stránky, které budou rychlé, bezpečné, plně funkční, intuitivní pro lidi i vyhledávače, responsivní a s přehledným kódem. Se zákazníky a spolupracovníky jednat fér, komunikovat otevřeně a rychle, snažit se jim co nejvíc pomoct a dodržovat stanovené termíny. Zaměřovat se na projekty se smysluplným, užitečným "přesahem." Neustále se vzdělávat. Za svoji práci si domlouvat přiměřenou finanční odměnu.


O mně

Vystudovala jsem magisterská environmentální studia, ale po škole nenašla práci v oboru. Na doporučení od bratra jsem se začala učit programovat. Hodně moc mě to bavilo, matematika a logické přemyšlení jsou mi odmalička blízké. Až se nakonec programování webových stránek stalo mojí pracovní náplní. A to ode dne dětí roku 2015, kdy jsem se pustila do podnikání na volné noze.
Ve volném čase ráda pobývám v přírodě, zpívám a hraji na kytaru, cestuji, chodím na šifrovačky a sportuji, nejvíc mě baví frisbee a ringo. Jsem příznivcem Hnutí Brontosaurus.