Mgr. Radka Jarušková

Kvalitně naprogramované webové stránky pro smysluplné, užitečné projekty

O mně

Znalosti a dovednosti

HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
programovací jazyk PHP
redakční systém Wordpress
jazyk SQL a relační databáze MySQL
Nette Framework
fórum phpBB a další

Zaměřuji se na programování a kódování stránek. Kvalitní web nicméně potřebuje dobře připravit i po stránce designu a textů, uživatelské zkušenosti, SEO... Pro komplexnější zakázky je proto dobré domluvit se na spolupráci s dalšími odborníky, které mohu i sama doporučit/oslovit.


Má vize

Programovat kvalitní webové stránky, které budou rychlé, bezpečné, plně funkční, intuitivní pro lidi i vyhledávače, responsivní a s přehledným kódem. Se zákazníky a spolupracovníky jednat fér, komunikovat otevřeně a rychle, snažit se jim co nejvíc pomoct a dodržovat stanovené termíny. Zaměřovat se na projekty se smysluplným, užitečným "přesahem." Neustále se vzdělávat. Za svoji práci si domlouvat přiměřenou finanční odměnu.


O mně

Odmala je mi blízká matematika a logické přemýšlení. Programovat jsem se začala učit na doporučení od bratra. Hodně mě to bavilo, až se nakonec tvorba webových stránek stala mojí pracovní náplní. A to ode dne dětí roku 2015, kdy jsem se pustila do podnikání na volné noze.
Ve volném čase ráda zpívám a hraji na kytaru, cestuji, chodím na šifrovací hry a sportuji, nejvíc mě baví frisbee, pěší výlety a sjíždění řek. Hodně mě zajímá ochrana přírody. Jsem příznivcem Hnutí Brontosaurus.