Mgr. Radka Jarušková

Kvalitně naprogramované webové stránky pro smysluplné, užitečné projekty

Příklady referencí

Arborys

Arborista Tomáš Ryšavý, komplexní péče o stromy, ošetřování zeleně i rizikové kácení
www.arborys.cz

Naprogramování webu dle grafického návrhu a napojení stránek na redakční systém Wordpress. Součástí webu je nekonečný slider s obrázky.
Stránky jsou responzivní, se zvláštní verzí pro mobil.

Použité znalosti: Wordpress, HTML, CSS, Javascript, jQuery, PHP, databáze MySQL

Autor designu: Olda Fikejs

Reference od firmy Kurzor, s. r. o., která tvoří weby a internetové aplikace

„Radka s námi spolupracuje na webech ve Wordpressu. Největší projekt, na kterém jsme pracovali, byl kompletní backend nového webu pro středně velkého zahraničního klienta, příprava administrace a základní vytvoření šablon. S její prací jsem byl velice spokojen, dobře komunikovala, dodávala přesně dle specifikací, navrhovala vylepšení a předvídala možné problémy. Díky tomu nám bezproblémově zapadla do projektového plánu a dodali jsme včas a s úspěchem.“

Honza Malý, vedoucí webové sekce v Kurzor, s.r.o.

Tenzor

Webhosting, který se zaměřuje na WordPress
www.tenzor.cz

Tvorba webového administračního rozhraní pro klienty i pro provozovatele hostingu. Uživatelé mohou měnit nastavení služeb, hesla, osobní údaje, obnovit web za zálohy, prohlížet faktury.
Přístup do systému je pouze s heslem, odkaz výše vede na prezentační web firmy.

Použité znalosti: Nette Framework, HTML, CSS, Javascript, jQuery, PHP, MySQL

Spoluautor designu: Ondřej Venglář

Reference od FollowMe

„Když platím za službu, chci, aby byla profesionální. A profesionální služba pro mě v principu znamená, že platí dohoda a nemusím to dále řešit. Tedy že dostanu dohodnutou službu/kvalitu za dohodnuté peníze v dohodnutém termínu. Ke kvalitě a penězům jsem nikdy neměl výhrady. V minulosti jsem nebyl úplně spokojen s termíny, protože se Radce někdy stávalo, že různých důvodů (jiné projekty, zdraví či jiné) byly věci později. Zde je však třeba řící, že jsem si všiml viditelného zlepšení.
Tedy teď mohu říci, že oceňuji Radčinu profesionalitu. A z nabízených služeb je to právě detailní znalost prostředí Wordpressu. Díky tomu je možné projekt výrazně měnit ke svému obrazu i integrovat další služby. Také oceňuji Radčinu komunikaci s dalšími profesionály, kteří se podílí na chodu služby.“

Pavel Paloncý, FollowMe

Ing. Vojtěch Hanuš, geodet

Geometrické plány, vytyčení hranic pozemků a další geodetické práce
http://geodeziehanus.cz

Instalace a základní nastavení WordPressu. Úprava grafické šablony podle návrhu od web designéra. Naplnění stránek daty a zaškolení správce do administrace.

Použité znalosti: WordPress, HTML, CSS

Autor designu: Vladimír Schmid

Doporučení od Podolského chrámového sboru

„S Radkou Jaruškovou je bezvadná spolupráce. Všechno, co jsme potřebovali, rychle udělala - vytvořila redakční systém a jednoduchou aplikaci na publikování článků v sekci kronika, představila možnosti zveřejnění našich hudebních nahrávek a zajistila zaheslovaný přístup k adresáři pro stahování souborů. Ale hlavně rychle, bezchybně a bez námitek zpracovala můj první, zcela amatérský grafický návrh. Spolupráci s Radkou Jaruškovou mohu jedině doporučit.“

Ludvík Trnka, pchs@email.cz

Armando Costantino

Italský filmař a digitální nomád
www.armandocostantino.com

Nakódování webu ve Wordpressu. Součástí stránek je videogalerie s možností filtrovat filmy podle kategorií. Web je responzivní, má verzi pro mobilní telefony.

Použité znalosti: Wordpress, HTML, CSS, JavaScript, PHP

Autor designu: Jan Michoin

BioBanka Brno

Parta kamarádů, kteří si společně objednávají biopotraviny
http://akce.brontosaurus.cz/banka/

Naprogramování a správa webu. Stránky mají originální redakční systém, díky kterému mohou členové sami vkládat nové aktuality a rozesílat je na e-mail ostatním. Po přihlášení jsou vidět i skryté příspěvky a statistiky návštěvnosti webu.

Použité znalosti: HTML, CSS, JavaScript, PHP, databáze MySQL

Autorská grafika webu vytvářena v programu GIMP

Doporučení od ŠK Vinohrady Brno

„Naše původní webové stránky byly zastaralé a prakticky nefunkční, potřebovali jsme vytvořit nové. Veškerá komunikace se slečnou Jaruškovou probíhala bez problémů. Přestože jsme zpočátku neměli jasnou představu o grafické stránce webu, slečna Jarušková se úkolu zhostila na výbornou a sama navrhla vše včetně designu. Veškeré naše požadavky a připomínky dokázala rychle zapracovat, a vytvořit tak web přesně podle našich představ.“

Mgr. Vlaďka Nováková, organizační pracovnice klubu