Mgr. Radka Jarušková

Kvalitní weby pro smysluplné, užitečné projekty

Služby

Webové stránky ve WordPressu

S WordPressem si rozumím ve všech směrech. Zvládnu instalaci a základní nastavení, vyberu vhodné pluginy. Umím naprogramovat novou šablonu podle grafického návrhu i doladit existující šablonu. Dokáži upravit administraci, aby splnila i nestandardní požadavky. Pomohu se zaškolením.

Co je WordPress?

Jde o redakční systém, který umožní uživateli, aby sám spravoval obsah stránek. Může měnit texty, přidávat nové články, upravovat jejich kategorie, vkládat obrázky a fotky. Pomoci rozšíření (tzv. pluginů) lze web zabezpečit, vytvářet formuláře, sledovat statistiky a mnohé další.
WordPress je open source, tzn. je bezplatný a má otevřený kód. Je známý a rozšířený, běží na něm více než čtvrtina všech webů na celém světě. Funguje kolem něj přátelská komunita, WordPressoví nadšenci se schází i v Brně - jejich Facebooková skupina.


Aplikace v Nette

Dokáži vytvořit jednodušší i složitější aplikaci v php frameworku Nette.

Co je Nette?

Nette je framework pro programovací jazyk PHP. Tj. nadstavba nad PHP, která díky vlastním funkcím umožní rychlejší a bezpečnější vývoj. Hodí se pro složitější webové stránky a aplikace.
Nette je rovněž open source projekt. Vznikl v České republice.


Další možnosti

Mám zkušenosti i s českým redakčním systémem inPAGE, s fórem phpBB a dalšími technologiemi. Samozřejmě dokáži programovat i v čistém PHP.


Zaškolení a konzultace

S radostí poradím, jak na WordPress. Dokáži vysvětlit i základy HTML, CSS, PHP a dalších webových technologií.